پنج شنبه , ۴ جوزا ۱۳۹۶
اطلاعیه های جدید
خانه > اطلاعیه ها > با اخلال گران پروسه امتحانات، برخورد جدی صورت می گیرد
با اخلال گران پروسه امتحانات، برخورد جدی صورت می گیرد

با اخلال گران پروسه امتحانات، برخورد جدی صورت می گیرد

با اخلال گران پروسه امتحانات، برخورد جدی صورت می گیرد

وزارت تحصیلات عالی کسانی را که پروسه امتحانات سمستر خزانی نهاد های تحصیلات عالی و یا امتحانات کانکور را مختل می سازند، مطابق قوانین و طرزالعمل های تحصیلات عالی مورد باز پرس قرار میدهد.

این مطلب را پوهنوال دوکتور فریده مومند وزیر تحصیلات عالی کشور به روسای پوهنتون های مرکز و ولایات؛ که از طریق ویدیو کنفرانس وصل بودند بیان نمود.

وی گفت وزارت تحصیلات عالی کشور در مورد شفافیت امتحانان کانکور که خوشبختانه در سه ولایت موفقانه سپری شده است، فوق العاده جدی بوده، هیچ نوع حرکتی را که خلاف طرزالعمل ها و لوایح امتحانات باشد نپزیرفته و با عاملان آن برخورد جدی می نماید.

وی تاکید کرد که این وزارت به اصل مکافات و مجازات در حد صلاحیت های خویش باورمند است و آن را عملی می سازد.

همچنان روسای پوهنتون های ولایات ضمن ارائه یک سلسله فعالیت ها، دستآورد ها و مشکلات شان؛ از جریان اخذ نورمال پروسه امتحانات سمستر خزانی پوهنتون های شان به وزیر تحصیلات عالی گزارش داده از آمادگی ها برای امتحانات کانکور در ولایت های مربوطهٔ شان خبر دادند.

به گفته دوکتور صفی الله جلالزی رئیس نشرات و سخنگوی وزارت تحصیلات عالی، امتحانات سمستر خزانی بشکل نورمال جریان داشته کاستی های اندکی که در روز آغاز امتحانات محصلان رونما گردیده است در ختم امتحانات جاری جبران خواهد شد.

نظریه خود را بنوسید

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: