یکشنبه , ۷ جوزا ۱۳۹۶
اطلاعیه های جدید
خانه > معلومات عمومی > بخش های سرطان زای زندگی تان را بشناسید
بخش های سرطان زای زندگی تان را بشناسید

بخش های سرطان زای زندگی تان را بشناسید

بخش های سرطان زای زندگی تان را بشناسید
ellan
طبق مطالعات انجام شده هیچ مدارکی مبنی بر سرطان زا بودن وسیله ای خاص ارائه نشده است اما برخی از اشیاء پیرامون ما خطر بروز سرطان را افزایش می دهند.

وسایل الکترونیکی مانند تلفن همراه، کنترل تلویزیون، مایکرویو اگرچه بنا به شواهد و آماری جزو وسایل سرطان زا شناخنه شده اند اما ساده ترین و دم دست ترین وسایل اطرافتان نیز مانند بوت و چپلی پلاستیکی و دستکول پلاستیکی … نیز مشکوک به مبتلا کردن شما به سرطان هستند.

مواد پلاستیکی غیر استاندارد و نامرغوب که در ساخت تمام وسایل استفاده می شود شانس سرطان را در زندگی شما چندین برابر افزایش می دهند پس با انتخاب های صحیح شانس بروز آن را کاهش دهید.

گفتنی است استفاده از مواد غذایی شب مانده نیز باعث گسترش سلول های سرطانی در بدن می شود و با رعایت مواردی ساده در زندگی می توان شدت و سیر بیماری را تغییر داد و عمر بروز سرطان را 5 الی 10 سال کاهش داد.

نتایج مطالعات نشان می دهند ، بنزیل فتالات (BBP) و دی بوتیل فتالات (DBP) فتالات و ترکیب‌های مختلف آن در هر وسیله یا محصولی به وی‍‍ژه لوازم های آرایشی باعث بروز سرطان می شوند و در صورت تماس دائمی با آن ها ،سیستم عمومی تان دچار ضعف خواهد شد.

نظریه خود را بنوسید

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: