سه شنبه , ۹ جوزا ۱۳۹۶
اطلاعیه های جدید
خانه > اطلاعیه بورسیه ها > بورس های تحصیلی حکومت فرانسه برای سال ۲۰۱۶، به مقطع ماستری ۲۰۱۶ / ۲۰۱۷
بورس های تحصیلی حکومت فرانسه برای سال ۲۰۱۶، به مقطع ماستری ۲۰۱۶ / ۲۰۱۷

بورس های تحصیلی حکومت فرانسه برای سال ۲۰۱۶، به مقطع ماستری ۲۰۱۶ / ۲۰۱۷

کمیسیون گزینش جهت توزیع بورس های تحصیلی حکومت فرانسه مختص به محصلین افغان، مستفید شوندگان از بورس های فرانسه در مقطع ماستری را تعیین نمود. از ۱۵۰ پرونده واصله، ۵۷ مباحثه برای برگزیدن کاندیدان صورت پذیرفت. کمیسیون مذکور سطح اکادمیک، قابلیت در لسان ها، توانمندی در تعریف و دفاع از یک رویکار تعلیمی منظم و منطقی نامزدان را در محک قضاوت خود قرار می دهد. عرصهء تحصیل باید در تبانی با اولویت های ارائه شده در معاهدهء دوستی میان فرانسه و افغانستان که در ماه جنوری ۲۰۱۲ میلادی عقد گردیده است، واقع شود.

به نهادهای میزبانی که توافقنامهء همکاری را امضأ کرده اند، نیز حق اولویت تفویض می گردد. “کامپوس – فرانس” یا آژانس فرانسوی برای ارتقای تدریسات عالی، پذیرایی و تحرک بین المللی، از دورهء اقامت تحصیلی بورسیه ها حمایت می کند ؛ این مأمول سر از تاریخ اول سپتامبر امسال آغاز خواهد شد. اشخاصیکه از این بورس های حکومت فرانسه بهره مند می گردند، در شقوق آتی به کسب تحصیل خواهند پرداخت : اقتصاد، حقوق، علوم سیاسی، باستانشناسی، صحت عامه، زراعت، اِنجِنیَری.

امر انتخاب نامزدان تحصیل به درجه دوکتورا ذاتاٌ مراتب خاصی را می پیماید و مراحل ارزیابی دوسیه های نامزدان در طول جریان سال می تواند بسر رسد.

لطفاً برای دریافت معلومات مزید در زمینه، به سایت “کامپوس – فرانس” مراجعه نمایید :

http://www.campusfrance.org/fr

آدرس سفارت

آدرس سفارت

آدرس سفارت جاده شیرپور، شهر نو، کابل تیلیفون : 294 105 202 – 93+ / 293 105 202 – 93+ آدرس الکترونیکی : consul@ambafrance-af.org
  • صفحه رسمی کانکور
برای معلومات و اخبار جدید بورسیه ها و کانکور تنها صفحه رسمی کانکور را دنبال کنید صفحه رسمی
  • Kankor Official
Official Page Only Follow Our Official Kankor Page On Facebook

نظریه خود را بنوسید

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: