سه شنبه , ۶ سرطان ۱۳۹۶
اطلاعیه های جدید
خانه > اطلاعیه ها > وزیر تحصیلات عالی از جریان امتحانات سمستر خزانی پوهنتون های مرکز دیدن نمود
وزیر تحصیلات عالی از جریان امتحانات سمستر خزانی پوهنتون های مرکز دیدن نمود

وزیر تحصیلات عالی از جریان امتحانات سمستر خزانی پوهنتون های مرکز دیدن نمود

وزیر تحصیلات عالی از جریان امتحانات سمستر خزانی پوهنتون های مرکز دیدن نمود

وزیرتحصیلات عالی، امروز ازجریان امتحانات  سمستر خزانی محصلان پوهنتون های چهارگانه کابل، دیدن نمود.

طی این دیدار پوهنوال دکتور فریده مومند وزیر تحصیلات عالی  از تمام استادان پوهنتونهای یاد شده، جهت  ادامه امتحانات سمستر خزانی تقدیر بعمل آورد.

موصوف همچنان به محصلان اطمینان داد که  با خاطر آرام به امتحانات شان حاضر شوند. وی اظهار داشت که  نباید محصلان بخاطر ملاحظات استادان در رابطه به قانون تحصیلات عالی  متضرر شوند و آنانیکه که پروسه امتحانات را مختل می کنند با برخورد قانونی مواجه خواهند شد.

طی این دیدار ها وزیر تحصیلات عالی  با روسا و استادان پوهنتون ها ی یاد شده نیز به صورت جداگانه نشست نموده اظهار داشت که  نظریات استادان را در رابطه  به  قانون جدید تحصیلات عالی  با رئیس جمهور کشور و مقامات ذیربط در میان گذاشته و روی حل مشکلات موجود در زمینه تاکید کرده است.

دوکتور صفی الله جلالزی رئیس نشرات و سخنگوی وزارت تحصیلات عالی گفت که  امتحانات سمستر خزانی در تمام  پوهنتون ها و موسسات تحصیلات عالی  به شکل عادی جریان داشته و به مشکلاتی که از جانب استادان در رابطه به قانون تحصیلات عالی مطرح گردیده است، از مجاری قانونی به آن رسیدگی صورت میگیرد و در ضمن کاستی های اندکی که در روز آغاز امتحانات محصلان رونما گردیده است در ختم امتحانات جاری جبران خواهد شد.

نظریه خود را بنوسید

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: