سه شنبه , ۹ جوزا ۱۳۹۶
اطلاعیه های جدید
خانه > اطلاعیه ها > وزیر تحصیلات عالی بر جدیت بیشتر جهت مصئونیت بهتر امتحانات کانکور تاکید کرد
وزیر تحصیلات عالی بر جدیت بیشتر جهت مصئونیت بهتر امتحانات کانکور تاکید کرد

وزیر تحصیلات عالی بر جدیت بیشتر جهت مصئونیت بهتر امتحانات کانکور تاکید کرد

وزیر تحصیلات عالی بر جدیت بیشتر جهت مصئونیت بهتر امتحانات کانکور تاکید کرد

آزمون کانکور سال جاری نسبت به سال های گذشته با شفافیت کامل جریان داشته و وزارت تحصیلات عالی به هیچ فردی اجازه نمی دهد تا این روند ملی را مختل نماید.

این مطلب را پوهنوال دوکتور فریده مومند وزیر تحصیلات عالی طی ویدیو کنفرانسی که با روسای نهاد های تحصیلات عالی مرکز و ولایت داشت، ابراز نمود.

موصوف به روسای پوهنتون های یاد شده هدایت داد تا در همکاری با ارگان های امنیتی کشور به شفافیت آزمون کانکور توجه جدی نموده و این پروسه ملی را با تمام توان از هر گونه مداخلات افراد و اشخاص غیر مسوول مصئون نگهدارند.

پوهنوال مومند با اشاره به عدم تبدیلی محصلان در سال آینده، به مسوولان پوهنتون های کشور هدایت داد تا داوطلبان کانکور را متوجه انتخاب دقیق شان نموده که در آینده دچار مشکل در جریان تحصیل شان نشوند.

وی همچنان از داوطلبان کانکور خواست در جریان امتحان از آوردن مبایل و سایر وسایل الکترونیکی جداً خوداری نموده چانس شان را ضایع نکنند.

در این نشست که روسای پوهنتون های ولایات از طریق ویدیو کنفرانس وصل بودند، هر یک بلنوبه گزارشات کاری شانرا ارائه نموده، یک سلسله مشکلات شان را با وزیر تحصیلات عالی در میان گذاشتند، که از سوی وزیر تحصیلات عالی در مورد به روسای بخش های مربوط جهت حل آن هدایت داده شد.

گفتنیست که تا کنون آزمون کانکور 23 ولایت کشور با شفافیت  کامل در فضای عاری از هر نوع مشکل تخنیکی و جوی سپری شده و این پروسه همچنان ادامه دارد.

نظریه خود را بنوسید

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: