سه شنبه , ۹ جوزا ۱۳۹۶
اطلاعیه های جدید
خانه > آموزش کمپیوتر > گوگل و خدمات امنیتی جدید آن
گوگل و خدمات امنیتی جدید آن

گوگل و خدمات امنیتی جدید آن

 

گوگل و خدمات امنیتی جدید آنگوگل به‌ تازگی خدمات امنیتی جدید را برای کاربران جهت کنترل بیش‌تر حریم خصوصی آن‌ها ارائه کرده است. این طرح گوگل که “My Account” نام دارد، به کاربران امکان اعمال تنظیمات امنیتی برای حساب‌های کاربری خود در کلیه سرویس‌های گوگل را می‌دهد.

گوگل در این سیستم جدید، این امکان را به کاربران می‌دهد که از طریق یک پلتفرم تمامی تنظیمات امنیتی و حریم شخصی حساب کاربری خود را اعمال کند و کلیه اطلاعات لاگین حساب کاربری گوگل که با دستگاه‌هایی مختلف به آن حساب کاربری متصل شدید را برای شما به نمایش در آورد. شما در این پلتفرم می‌توانید موارد امنیتی متفاوتی را تنظیم کنید، امکان مسدود کردن و یا دسترسی گوگل به تاریخ‌چه جستجوهای خود را دارید، امکان مشاهده اطلاعات لاگین حساب‌ کاربری خود در دستگاه‌های مختلف خود را دارید و خدماتی از این قبیل. گوگل همچنین برای شما توضیح کامل را فراهم می‌آورد که چرا نیاز است این تنظیمات اعمال شود و در مورد مزیت آن توضیح می‌دهد.

این سرویس گوگل دسترسی به موارد امنیتی را آسان می‌کند و شما تنها با یک کلیک می‌توانید مثلا کلیه تاریخ‌چه جستجو خود را در یوتیوب پاک کنید، و یا مثلا با یک کلیک امکان دانلود کلیه اطلاعات مربوط به حساب کاربری خود را دارید.

این ساختار امکان شخصی‌سازی بیش‌تری را برای موارد امنیتی حساب‌ کاربری‌تان در یک پلتفرم برای شما فراهم می‌آورد، و به شما این امکان را می‌دهد که با مشاهده کلیه موارد امنیتی به صورت یک‌جا با کمال آرامش و دقت تنظیمات لازم را اعمال کنید، بدون اینکه موردی را از قلم بیندازید.

برای اعمال این تنظیمات به این آدرس بروید.

نظریه خود را بنوسید

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: